Ondertekeningen

Hieronder zie je de namen van de leden die toestemming gegeven hebben dat hun naam op de site gepubliceerd wordt. 

Iman Abrontan 

Kwafo Acquaah Arhin - bestuurslid Meierij en Maashorst)

Gerard Aikema - campagneleider Assen

Tristan van Alphen

Raki Ap - Den Haag

Karien van Assendelft

Pim Astro - raadslid Leeuwarden

Serpil Ates - raadslid Den Haag / voormalig kandidaat-Kamerlid

Nazima Bagkari

Joke Bakker - voorzitter Zuid Oost Drenthe 

Wilma Bakx

Thomas Bartels

Herman van de Beek

Laura van de Beek - voorzitter DWARS Overijssel

Marcel Beekman

Alie de Beer

Bert de Beer - voormalig fractieassistent Lelystad

Tineke Bennema

Armando van den Berg - voormalig bestuurslid Bergen

Dirk v/d Berg - bestuurslid RozeLinks)

Emma Berndsen 

Jeremy Bierbach - bestuurslid Kleurrijk Platform

Ditter Blom - Utrecht

Simion Blom - raadslid Amsterdam / voormalig kandidaat-Kamerlid

Nada el-Bluny - bestuurslid / DMM’er Haarlem

Neele Boelens - voormalig bestuurslid DWARS

Hans Boer - voormalig statenlid provincie Groningen / voormalig bestuurslid Groningen

Egbert de Boer

Daan van Bokkem

Ivo Bol

Jan Karel Bolleman - burgerraadslid Maastricht

Kees  Borsboom - voormalig fractievoorzitter Vlaardingen

Ewoud Bos - statenlid Drenthe

Romano Boshove - fractievoorzitter Hardenberg / voormalig kandidaat-Kamerlid

Leo Bosland - wethouder Wageningen

Henk Bosma-Gelderman

Stephanie Bottse

Margien Bouma - bestuurslid Noordoostpolder

Tamara Breugelmans - bestuurslid RozeLinks

Wakil van den Brink

Karel van Broekhoven - voormalig wethouder Haarlem)

Gijs Broere

Patrick Bronger

Jos Brouwer

Ewoud Butter - voormalig hoofd fractiebureau Amsterdam 

Willem Buurke - raadslid Son en Breugel

Brieuc-Yves Cadat-Lampe

Toon Capel

Michel Coenen - voormalig voorzitter Bronckhorst

Fokje Copinga

Jeroen Corduwener

Dingeman Coumou - voormalig afdelingsvoorzitter / deelraadslid Amsterdam-Centrum

Daisy Petrona-Claase 

Huup Dassen - fractieassistent Doesburg

Judith Deitch 

Martijn Dekker - fractievolger Zeeland

Jayson Delfos

Anneke Dewnarain

Arlette Dewnarain

Rayshan Dewnarain

Roshano Dewnarain - Midden-Groningen

Roel Dobbe

Koen Donatz

Maurits Donga - voormalig campagneleider Leiden

John van Dongen - voormalig raadslid Heemskerk

Luuk van Doornmalen - voormalig bestuurslid DWARS 

Martine Doppen - voormalig kandidaat-Kamerlid

Jo Douven

Jaswina Elahi - voormalig kandidaat-Kamerlid

Nadia Engels

Rachida Ennahachi - raadslid Zeist

Jasper Fastl

Gerard Fidom - voormalig fractievoorzitter Hoogeveen

Claudia Fousert - duovoorzitter FemNet

Fiona Frank - voormalig bestuurslid Utrecht

Roelant Frijns

Aukje van Geene - voormalig voorzitter DWARS Utrecht

Kristina van der Geest - bestuurslid Heemskerk

Joost Gerretschen

Paula Geurtzen

Anouk Gielen - statenlid Noord-Holland

Henk Greven - voorzitter Alkmaar

Arie Groenenboom - bestuurslid Gouda

Jasper Haenen

Wim Haver - raadslid Wageningen

Lysanne van der Heide

Bartho Hendriksen

Carin Hereijgers - bestuurslid werkgroep Basisinkomen

Maaike Hersevoort - bestuurslid provincie Utrecht

Tycho Heusen

Dwayne Heuvelmans - voorzitter Brabant / raadslid Tilburg

Laurens van Hofslot

Egbert Hollander

Jesca Hoogendijk

Melissa van Hoorn - statenlid Groningen

Louise Huffmeijer

Valentijn Huissen 

Diederik Imfeld - voorzitter werkgroep Kunst & Cultuur

Hicham Ismaili Alaoui - statenlid Flevoland

Linda Janmaat - bestuurslid Noordoostpolder / bestuurslid Flevoland

Arjin Jans - voormalig voorzitter Apeldoorn

Menno Janssen - raadslid Maastricht

Jade Joosten

Kees Kalkman - voormalig partijbestuurslid

Eugene Kamerbeek

Harrie Kampf - voormalig raadslid Den Haag / voormalig bestuurslid Zuid-Holland

Gé Kapteijn - raadscommissielid Alphen aan den Rijn

Ali Karataş - statenlid Utrecht

David van der Kellen - voormalig bestuurslid provincie Groningen

Riemer Kerkstra

Boudewijn Kerkwijk

René Kerkwijk - voormalig fractievoorzitter Eindhoven

Esther Kersten - voormalig voorzitter Utrecht

Irene Kingma - bestuurslid RozeLinks

Ischa Klaassen

Bram de Kleine - bestuurslid Assen

Bart Kleine Deters - voormalig bestuurslid Jong Wetenschappelijk Bureau

Ruud Klein Hofmeijer

Hans-Paul Klijnsma - voormalig raadslid Groningen

Ireen van der Klok Suidman - bestuurslid Assen

Ewout Klück - Zeist

Robert Klumpus - statenlid Zuid-Holland

Anneke Knip - fractievoorzitter Eemsdelta

Job Koldewijn - voorzitter Noordoostpolder

Paul van der Kolk - DMM’er Assen

Frans van Kollem - voormalig statenlid Zeeland

Jazz Komproe - voorzitter DWARS Amsterdam

Thewis Kooistra - steunfractielid Leeuwarden

Savannah Koolen - voormalig voorzitter Amsterdam

Peter Kretzschmar - bestuurslid Utrechtse Heuvelrug

Klaas Kuijpers - vicefractievoorzitter Tynaarlo

Christiaan Kwint - fractievoorzitter / voormalig wethouder Heerhugowaard

Frank Lemmers - bestuurslid DWARS

Jelle van Liempt 

Dirk van der Lingen

Jet Linssen

Mick van de Loo

Mark Louwrier

Allison Luger

Peter Maarleveld 

Julia Matser - voormalig voorzitter DWARS

Emile Mazel - voormalig voorzitter Den Haag

Daphne Meijer - stadsdeelcommissielid Amsterdam-Oost

Femke Molenaar - fractievoorzitter Leeuwarden

Marry Mos - voormalig fractievoorzitter Utrecht

Khadija Al Mourabit

Patty Muller - bestuurslid Amsterdam-Noord

Roel Niessen - voorzitter Diemen

Mark Nieuweboer

Piet Nieuwendijk - bestuurslid provincie Utrecht

Marc Nieuwenhuijs

Pieter Nijhof - voorzitter RozeLinks

Pascal van den Noord 

Jos Noordhuizen

Samuel Norbury

Woud Nordbeck

Rienk Rietveld

Lobke Rijvers - bestuurslid Sittard-Geleen

Miguel Ririhena - fractievoorzitter Tynaarlo

Maarten van den Oever

Dawa Ometto

Cees Ottevanger - gebiedscommissielid Rotterdam-Centrum

Hilda Passchier 

Remko de Paus - voormalig raadslid Zwolle

Wanda Pelt - voorzitter Kleurrijk Platform

Leo Platvoet - voormalig Eerste Kamerlid / voormalig partijvoorzitter

Bob van der Ploeg - voorzitter Heemskerk

Uhro van der Pluijm - raadslid Oosterhout

Silvia Poel - fractievertegenwoordiger Midden-Groningen

Jos Poolman - gebiedscommissielid Rotterdam

Sam Pormes - bijzonder commissielid Drenthe / voormalig Eerste Kamerlid

Nancy van der Putten

Elbert Raadsen - fractievoorzitter Capelle aan den IJssel

Vincent Reijnders - bestuurslid provincie Utrecht

Hans Remeeus

Bas de Reus - fractievoorzitter Flevoland

Lambert Riteco - fractievoorzitter Schagen

Ton Roelen

Stijn Rombouts - voormalig voorzitter DWARS Utrecht

Anna Aicha de Ruiter

Petra de Ruiter - raadslid Middelburg

Sabine Scharwachter - voormalig voorzitter DWARS

Renske Schoenmaker - lid campagneteam / functioneringscommissielid Nijmegen

Ellen Schoof

Kim Schormans

Maarten Schroders

Ryan Sewbaransingh

Hans van Sister

Diede Smith

Jeroen Smits

Tycho Snelder - fractiesecretaris Almere

Petra Snelders - bestuurslid Kleurrijk Platform

Fennie Stavast - voormalig statenlid Groningen

Gherie ter Steege - voormalig wethouder Midden-Groningen

Jerry Stoker - raadslid PAC Coevorden

Jarno van Straaten - fractiemedewerker Deventer

Jeroen van Strien - voormalig bestuurslid Zuid Oost Drenthe

Ad Struijs - voormalig fractievoorzitter Schoonhoven

Radi Suudi

Ellen Swagerman

Marja Timmers - raadscommissielid Den Helder

Alberto Tjen A Kwoei 

Rik van Toor

Barbara van Toorenenburg - voormalig bestuurslid Zoetermeer 

Inge van der Vaart Smit

Gertrude v/d Ven - voorzitter Ondernemersnetwerk

Clint Verdonschot 

Carmen Verhoeven 

Anne Vernooij - bestuurslid RozeLinks

Heero Viel - stadsdeelcommissielid Amsterdam-Zuidoost

Jan Visser - raadslid / voormalig voorzitter Groningen

Kevin van der Vliet - kandidaat-raadslid / voormalig communicatiemedewerker Nijmegen

Geert van Vliet - algemeen bestuurslid / burgerraadslid Capelle aan den IJssel

Roeland Voorbergen

Fred Wan - bestuurslid RozeLinks

Olaf Westerhof

Egbert Wever

Werner van der Wiel - voormalig raadslid Nijmegen

Theya Wiggers

Patricia Wijntuin - voorzitter programmacommissie / voormalig raadslid Utrecht

Paulus de Wilt - voormalig wethouder Amsterdam Nieuw-West

Elze te Winkel

Kees Witteman 

Sylvain Woest

Nick Woudstra - raadscommissielid / fractiesecretaris Oss

Kemal Yildiz

Henk Zandvliet - raadslid De Bilt

Ricardo van Zanten

Quintin van Zuijlen

Sebastiaan van der Zwaan (voormalig bestuurslid Den Haag)

 

Werkgroepen, fracties en besturen:

  • Initiatief We kunnen zoveel beter

  • Werkgroep Delta

  • FemNet

  • Bestuur DWARS Amsterdam

  • Fractie Eemsdelta

  • Landelijk werkgroep Kunst & Cultuur

  • DWARS Overijssel

  • Bestuur afdeling Zuid Oost Drenthe